43LL3A63DT
43LL3A63DT
43LL3A63DT
43LL3A63DT
43LL3A63DT
43LL3A63DT
43LL3A63DT
43LL3A63DT
43LL3A63DT
43LL3A63DT
  • 43LL3A63DT
Dolby Audio™
Social TV
Integrated Manual
Screen Share
Works with Alexa(-)
Prime Video
Netflix®
Secure Smart TV
HDMI™
USB Recording
Smart TV
Full HD
43LL3A63DT
Gerçek hayat için tasarlanan televizyon
Konuşun
4K UHD'nin netliğini deneyimleyin
Dramatik karşıtlık
Hiç olmadığı kadar akıllı
Dolby Ses İşleme
Daha fazla bilgi edin
Sound by Onkyo
Daha fazla bilgi edin
Aile için daha iyi bir oyun deneyimi
Spesifikasyonlar & Özellikler
Ekran Büyüklüğü (inç / cm)
43" / 108cm
Panel Tipi
DLED
Çözünürlük
Full HD (1920 x 1080)
HDR
Hayır
İşlemci Tipi
Dual Core
Toplam Görüntü Kalitesi
700
Tüm özellikleri görüntüleyin
43"
43LL3A63DT
  • Ekran
    • Ekran Büyüklüğü (inç / cm)
      43" / 108cm
    • Panel Tipi
      DLED
    • Çözünürlük
      Full HD (1920 x 1080)
    • Parlaklık
      300
  • Ses
    • Dolby Audio™
      Evet
    • Ses Çıkış Gücü (RMS)
      2x8W
    • Hoparlör Tipi
      Down Firing
    • Dahili Subwoofer
      Hayır
    • Ses Modları
      Müzik, Film, Konuşma, Klasik, Düz, Kullanıcı
    • DTS
      DTS HD + DTS TruSurround
    • Ekolayzır
      5 Band
    • Onkyo
  • Bağlantılar
    • CI+
      Evet
    • HDMI™
      3 HDMI
    • USB
      2 USB
    • Komponent (YPbPr) giriş
      via VGA
    • Kompozit Video/Ses giriş
    • Scart
    • Ethernet
    • Kulaklık Çıkışı
    • Anten Girişi
    • VGA (PC giriş - D-Sub15)
  • Güç / Enerji
    • SDR Energy efficiency class
      A++
    • Bekleme Modunda Enerji Tüketimi (Ortalama)
      <0.5W
    • SDR on mode energy consumption (kWh / 1000h)
      37W
    • Çalışma Voltajı - Frekansı
      220-240VAC 50Hz
    • Parlaklık %
      72%
    • 12V TV (Mobil TV)
  • Aksesuarlar
    • Uzaktan Kumanda
    • Uzaktan Kumanda Pili
    • Hızlı Başlama Kılavuzu
    • Uzaktan
  • Özellikler
    • HDMI™ ARC
      Through HDMI™2
    • USB Kayıt (PVR Ready)
    • Kanal Listesini USB&#039;ye Klonlama
    • Teletext
    • HDMI™ CEC
    • Temel Otel Modu
    • Menü Dilleri
    • Medya Oynatıcı
    • MHL via HDMI™ (Mobil HD Link)
    • Çocuk Kilidi
    • NTSC Kayıttan Yürütme
    • USB Destekli Dosyalar
  • Video
    • Wide Color Gamut
    • HDR
    • Görüntü Modları
      Dinamik, Oyun, Spor, Sinema, Doğal, Kullanıcı
    • Dolby Vision HDR
    • TRU Flow
    • TRU Resolution
    • TRU Micro Dimming
  • Tuner
    • HEVC (H.265) Dekoder
    • Kanal Arayıcı Tipi
      HD DVB-T2/C/S2
    • Uydudan UHD
    • İkili Kanal Arayıcı
    • Elektronik Program Rehberi (EPG)
    • Otomatik Arama
    • Program Depolama Kapasitesi (Analog)
    • Program Depolama Kapasitesi (Dijital S/S2)
    • Program Depolama Kapasitesi (Dijital T/T2/C)
  • Smart TV Özellikleri
    • HBBTV ver 2.0.2
    • Audio-Video Sharing (AVS)
    • Smart Portal
    • Toshiba TV Smart Center
    • Web Tarayıcısı
    • NetflixⓇ
    • YouTube™
    • BluetoothⓇ
    • Ekran Yansıtma
    • Prime Video
    • Amazon Alexa
      Works with Alexa
  • Mekanik
    • Ambalajlı Boyut (mm)
      1085 x 154 x 710
    • Ambalajsız Boyut (mm)
      973 x 249 x 602
    • Standsız Boyut (mm)
      973 x 81 x 567
    • Brüt Ağırlık (kg)
      13,5
    • Net Ağırlık (kg)
      9,5
    • VESA (Duvara montaj) GxY
      100mm x 100mm