43L2863DAT
43L2863DAT
43L2863DAT
43L2863DAT
43L2863DAT
Full HD
Toshiba Smart Portal
Video on Demand
USB
Netflix®
Eco Friendly Mode
Secure Smart TV
Social TV
Dolby Audio™
Screen Share
USB Cloning
HDMI™ CEC
43L2863DAT
Gerçek hayat için tasarlanan televizyon
Konuşun
4K UHD'nin netliğini deneyimleyin
Dramatik karşıtlık
Hiç olmadığı kadar akıllı
Dolby Ses İşleme
Daha fazla bilgi edin
Sound by Onkyo
Daha fazla bilgi edin
Aile için daha iyi bir oyun deneyimi
Spesifikasyonlar & Özellikler
Ekran Büyüklüğü (inç / cm)
43" / 109cm
Panel Tipi
D-LED
Çözünürlük
FHD (1920 x 1080)
İşlemci Tipi
Çift Çekirdekli
Toplam Görüntü Kalitesi
700
Tüm özellikleri görüntüleyin
43"
43L2863DAT
  • Ekran
    • Ekran Büyüklüğü (inç / cm)
      43" / 109cm
    • Panel Tipi
      D-LED
    • Çözünürlük
      FHD (1920 x 1080)
    • Parlaklık
      300
  • Ses
    • Dolby Audio™
      VAR
    • Ses Çıkış Gücü (RMS)
      2x8W
    • Hoparlör Tipi
      Öne Bakan Hoparlör Kutusu
    • Dahili Subwoofer
      YOK
    • Ses Modları
      Müzik, Film, Konuşma, Klasik, Düz, Kullanıcı
    • DTS
      DTS™ HD + DTS™ TruSurround
    • Ekolayzır
      5 Bant
  • Bağlantılar
    • CI+
      VAR
    • HDMI™
      3x HDMI™™ 1.4
    • USB
      2x USB2.0
    • Komponent (YPbPr) giriş
      VGA aracılığıyla
    • Kompozit Video/Ses giriş
    • Scart
      YOK
    • Ethernet
    • Kulaklık Çıkışı
    • Anten Girişi
    • VGA (PC giriş - D-Sub15)
  • Güç / Enerji
    • SDR Energy efficiency class
      A++
    • Bekleme Modunda Enerji Tüketimi (Ortalama)
      0,5W
    • SDR on mode energy consumption (kWh / 1000h)
      37W
    • Çalışma Voltajı - Frekansı
      220-240VAC 50Hz
    • Parlaklık %
      72%
    • 12V TV (Mobil TV)