43L3863DAT
43L3863DAT
43L3863DAT
43L3863DAT
43L3863DAT
Full HD
Toshiba Smart Portal
Video on Demand
USB
Netflix®
Eco Friendly Mode
Secure Smart TV
Social TV
Dolby Audio™
Screen Share
USB Cloning
HDMI™ CEC
Spesifikasyonlar & Özellikler
Ekran Büyüklüğü (inç / cm)
43" / 108cm
Panel Tipi
D-LED
Çözünürlük
FHD (1920 x 1080)
İşlemci Tipi
Çift Çekirdekli
Toplam Görüntü Kalitesi
700
Tüm özellikleri görüntüleyin
43"
43L3863DAT
  • Ekran
    • Ekran Büyüklüğü (inç / cm)
      43" / 108cm
    • Panel Tipi
      D-LED
    • Çözünürlük
      FHD (1920 x 1080)
    • Parlaklık
      300
  • Ses
    • Dolby Audio™
      VAR
    • Ses Çıkış Gücü (RMS)
      2x8W
    • Hoparlör Tipi
      Alta Bakan Hoparlör Kutusu
    • Dahili Subwoofer
      YOK
    • Ses Modları
      Müzik, Film, Konuşma, Klasik, Düz, Kullanıcı
    • DTS
      DTS™ HD + DTS™ TruSurround
    • Ekolayzır
      5 Bant
  • Bağlantılar
    • CI+
      VAR
    • HDMI™
      3x HDMI™ 1.4
    • USB
      2x USB2.0
    • Komponent (YPbPr) giriş
      VGA aracılığıyla
    • Kompozit Video/Ses giriş
    • Scart
      YOK
    • Ethernet
    • Kulaklık Çıkışı
    • Anten Girişi
    • VGA (PC giriş - D-Sub15)
  • Güç / Enerji
    • SDR Energy efficiency class
      A++
    • Bekleme Modunda Enerji Tüketimi (Ortalama)
      0,5W
    • SDR on mode energy consumption (kWh / 1000h)
      37W
    • Çalışma Voltajı - Frekansı
      220-240VAC 50Hz
    • Parlaklık %
      72%
    • 12V TV (Mobil TV)